Διατελέσαντες Πρόεδροι

Ιστορικό Διατελέσαντων Προέδρων Συλλόγου

15/02/1984 – 03/02/1985          Καραθανάση Ιωάννα (Πρόεδρος προσωρινής διοίκησης)

08/03/1985 – 22/02/1987          Τσαλαπατάνης Ιωάννης

25/02/1987 – 12/06/1988          Κώνστας Γεώργιος

16/06/1988 – 06/03/1989          Δηλανά Αγγέλα

06/03/1989 – 01/03/1995          Χατζίνης Νικόλαος

02/03/1995 – 07/03/1999          Ελένης Σταμάτης

17/03/1999 – 06/03/2005          Δηλανά Αγγέλα

06/03/2005 – 26/02/2007          Καρακωσταντής Μάριος

05/03/2007 – 13/03/2011          Ψαρόπουλος Πρόδρομος

06/04/2011 – 30/03/2013          Δηλανά Αγγέλα 

ΙΔΡΥΣΗ

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

Χρησιμοποιούμε cookie για την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, την παροχή λειτουργιών κοινωνικών μέσων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση του ιστότοπού μας στους συνεργάτες κοινωνικών μέσων, διαφήμισης και αναλύσεων.

Close